Podporujeme muzikanty. Bez výjimky.

Jsme parta hudebních nadšenců. Naší zkušebnu jsme vytvořili proto, abychom vytvářeli skvělé podmínky pro muzikanty všeho druhu. Mezi muzikanty jsou ale i hvězdy, které nikdy nezazáří. Jen proto, že nemají dost peněz.

Proto jsme se rozhodli pomoci talentovanému muzikantovi, který si nemůže dovolit hrát. Zaplatíme lektora, zdarma poskytneme hudební nástroje a skvělé místo na hraní. Dlouhodobě. Když námi podporovaný muzikant uspěje, budeme mít radost. Nahrávací práva ale nechceme. Děláme to pro radost.

Co můžeš získat

Lektor, který tě vše naučí

Zaplatíme ti lektora, který tě naučí všemu potřebnému. Vše bude odvislé od tvých potřeb. My ti garantujeme finance na nejméně jednu profi lekci každé dva týdny.

Vlastní profi nástroj

Společně s Music City ti pomůžeme vybrat a pořídit si svůj vlastní první profi nástroj. Uděláme vše pro to, abychom tě při koupi podle našich možností finančně podpořili. Klidně na to založíme i crowd funding.

Je libo kapela?

Až budeš potřebovat kapelu, pomůžeme ti najít ty správný parťáky. Třeba je najdeme v nově vznikajícím hubu Melogee.

Skvělé místo na hraní

To, co se naučíš, budeš moci potrénovat v naší zkušebně. Máme v ní většinu potřebných nástrojů, které neustále vylepšujeme. A ty, které nemáme, tak postupně dokupujeme. Zahrát si u nás budeš moci pravidelně 4 hodiny týdně v libovolném čase od 6 do 14 hodin.

Kde to půjde, pomůžeme

Můžeme ti pomoci ve spoustě jiných věcí. V čem je odvislé od toho, koho naše porota vybere. Pokud budeš třeba hrát na bicí, tak ti zařídíme setkání s profesionálním bubeníkem, který ti předá své životní zkušenosti, naučí tě něco nového a pokusí se tě posunout dál.

Výherce vybere zkušená porota

Každý člen poroty vybere své 3 favority a každému z nich přidělí po 3, 2 a 1 bodě. Kdo bude mít po součtu všech nejvíce hlasů, vyhrává.

Petr Kolář

Petr Kolář

zpěvák

Petr se narodil v Českých Budějovicích 20.6.1967. Vystudoval LŠU na bicí a přesunul se ke zpěvu pod vedením prof. Varčekové. Jeho životopis je pestrý. Za zmínku stojí např. r. 2002, kdy přijmul post frontmena metalové skupiny Arakain a spolupráce, kterou navázal s Karlem Svobodou a během které nazpíval píseň "Ještě, že tě, lásko mám", která se stala megahitem a zlomem v jeho kariéře (během dvou let to byla nejhranější píseň v českých rádiích).
Heidi Janků

Heidi Janků

zpěvačka

Heidi Janků se narodila v muzikantské rodině. Maminka hrála a učila hru na violoncello, otec zase na pozoun a dechové nástroje.

Od první třídy navštěvovala lidovou školu umění, kde jí profesorka zpěvu, paní Klausová, naučila všemu, co používá dodnes. Zpívala v řadě studentských kapel.

Ve třetím ročníku začala zpívat s kapelou Proměny (bývalý Majestic), s nímž začínaly Marie Rottrová a Věra Špinarová. Vystupovala s ní několik sezón.

Těsně před maturitou zjistila, že Pavel Novák pořádá konkurs na zpěvačku, aby mohl se svou novou kapelou "Proto" vycestovat do obou polovin Německa, kde měl hrát v barech a klubech. Konkurs vyhrála, a tím začalo její profesionální zpívání. V roce 1982 se setkala s Ivo Pavlíkem ohledně kariéry sólové zpěvačky. To byl zlomový okamžik Heidi. V letech 1982 až 1990 měla vlastní kapelu "Supernova". Pracují a žijí spolu dodnes.

Petr Herr Miler

Petr Herr Miler

bubeník kapely Debustrol

Petr Herr Miler je legendární bubeník české thrash metalová skupiny Debustrol. Skupina byla založena v prosinci roku 1986 a patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa.

Chceš abychom podpořili právě tebe? Nebo chceš přihlásit někoho jiného? Klikni sem.