1. Rezervuj si čas, který ti vyhovuje

Jdi do Online rezervace a vyber si některý z volných termínů. Pokud u nás nemáš účet, jako další krok je potřeba se zaregistrovat a registraci potvrdit skrze aktivační link, který ti pošleme do mailu. Samotná registrace je na pár kliknutí a příští rezervace už díky ní budou otázkou několika okamžiků.

2. Pošleme ti vstupní kód

Po úspěšném dokončení rezervace ti pošleme do SMS a e-mailu unikátní kód, který budeš potřebovat ke vstupu do zkušebny. Jenom pozor, kód je aktivní až po zaplacení!

3. Otevři si pomocí zaslaného kódu

Doraž do zkušebny a nelekni se, že tam na tebe nikdo nebude čekat. Dovnitř se dostaneš pomocí vstupního kódu, který zadáš na numerickou klávesnici vedle vstupní brány. Kód začne být aktivní 15 minut před začátkem, takže máš dost času se v klidu připravit. Před zkušebnou je k dispozici chill out zóna s gaučíkem, kde můžeš v klidu počkat, než dohraje kapela s rezervací před tebou.

4. Bav se

To nejdůležitější na závěr. Bav se! Budeš totiž hrát v nejlepší zkušebně v Praze a v jediné autonomní zkušebně na světě. Po skončení předplaceného času prosím opusť zkušebnu co nejdříve. Taky bys nechtěl, aby jí někdo blokoval tobě.